قیمت محصولات به دلیل نوسانات ارز به روز نمی باشد، جهت مشاوره و اطلاع از قیمت تماس حاصل فرمایید

تماس تلفنی

نحوه تشخیص اصل بودن یخچال بوش

خانه/مقالات/نحوه تشخیص اصل بودن یخچال بوش

نحوه تشخیص اصل بودن یخچال بوش

بوش یکی از برندهای مشهور در سراسر دنیا می‌باشد. این برند به صورت مکرر لوازم خانگی‌های متنوعی را تولید می‌کند و توانسته تا به حال بهترین مشتری‌ها را در سراسر دنیا به خود جذب کند. بوش یک برند آلمانی است که تولیدات آن دارای شهرت جهانی هستند و در سراسر جهان دارای خواهان بسیاری هستند. تولیدات این برند در زمینه لوازم خانگی متنوع است. محصولاتی که برند بوش تولید می‌کند مدل‌ها و انواع مختلفی دارند که یخچال یکی از این محصولات است. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با تشخیص اصل بودن یخچال بوش آشنا شویم.

نحوه تشخیص اصل بودن یخچال بوش

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟
خرید یخچال از بانه
برای اطلاعات بیشتر درباره خرید یخچال از بانه همین حالا کلیک کنید.
بانه خدمات

تشخیص اصل بودن یخچال بوش

تا به حال حتما کیفیت یخچال‌های بوش را بررسی کرده‌اید و در مورد رضایت کاربران اطمینان کامل دارید. امروزه با بالا رفتن خرید تولیدات بوش، نسخه‌های فیک محصولات این برند، مخصوصا یخچال بوش بسیار زیاد شده است. در این مقاله می‌خواهیم راه حل‌های برای تشخیص یخچال فیک بوش از یخچال اصلی بوش را ارائه دهیم. برای تشخیص اصل بودن یخچال بوش، با ما همراه باشید.همانگونه که گفته شد برند بوش دارای شهرت جهانی است و تولیدات آن طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل است که محصولات برند بوش دارای نسخه فیک بسیاری در بازار هستند. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که قیمت برابری نیز دارند. این برابری قیمت کار مشتری را برای تشخیص یخچال بوش فیک از یخچال بوش اصل سخت می‌کند. با کمی تحقیق در بازار متوجه خواهید شد که برند بوش یخچال‌هایی با جنس عالی را تولید می‌کند. هر فردی که یخچال اصلی بوش را خریداری کرده باشد، از خرید خود رضایت کامل دارد. به همین دلیل است که خواهان این یخچال‌ها بالا رفته و تولیدات فیک ان تعداد بی شماری دارد. اما با یکی بودن قیمت یخچال در بانه  اصل و فیک، نیاز است به راه‌های دیگری برای تشخیص یخچال اصل بوش، بپردازیم.

با توجه به وضعیت اقتصادی امروزه، خرید لوازم خانگی توجه بالایی نیاز دارد و ممکن است که با قیمت یخچال اصلی، به اشتباه یخچال فیک را خریداری کنید. اگر قصد خرید یخچال بوش را دارید،پیشنهاد ما خرید یخچال از بانه است و تنها نیاز است که تا انتهای این مقاله را برای تشخیص اصل بودن یخچال بوش بخوانید

تشخیص اصل بودن یخچال بوش

تفاوت یخچال فیک و اصل بوش

تحقیق در مورد فروشگاه‌های اصل فروش

اولین کار که باید در خلل خرید یخچال اصل بوش انجام دهید این است که در مورد فروشگاه‌هایی که اصل فروش هستند، تحقیق کنید. می‌توانید از فروشگاه‌های مختلف و مردم پرسش کنید یا در فضای مجازی تحقیقات لازم را انجام دهید. فروشگاه مرجع اصلی شما برای خرید می‌باشد و باید با اعتماد تام محصول مورد نظر را خریداری کنید. پس حتما در این مورد توجه کامل خود را به خرج دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

فواید خرید از بانه این است که به دلیل بی واسطه بودن محصول را با کیفیت مناسب و قیمت خوب می توانید خریداری کنید برای مثال شما می توانید قیمت کولر گازی در بانه را در فروشگاه بانه خدمات مشاهده نمایید.

قیمت کم محصولات فیک

محصولات فیک نسبت به اصلی دارای قیمت کمتری هستند. با توجه به اینکه یخچال‌های اصلی نیاز به پرداخت هزینه گمرک دارند، باید هزینه بالاتری برای ان پرداخت کنید. در عوض پرداخت هزینه بالا، کیفیت بالایی نیز دریافت خواهید کرد. البته این نکته نیز قابل توجه است که امروزه قیمت اجناس اصلی با فیک تقریبا برابر هستند. کسانی که جعل لوازم خانگی انجام می‌دهندف برای فروش بیشتر و بالا رفتن سودهی خود، قیمت اجناس فیک را همانند اجناس اصلی قرار داده‌اند. پس با توجه به نوسان قیمت‌های امروزی، باید در خلل قیمت اطمینان کامل را به اصل بودن کالا ندهیم و جوانب دیگر را نیز بررسی کنیم.

برچسب دارای پرچم کشور سازنده

بر روی بسته بندی و محصول در کنار برچسب انرژی ،برچسپی با عنوان برچسپ مشخصات محصول وجود دارد. مشخصات اصلی و کلی محصول بر روی این برچسپ‌ها قابل دیدن هستند. محل‌هایی که جعل محصولات را انجام می‌دهند، پرچم کشور سازنده را بر روی این برچسپ‌ها حک می‌کنند در صورتی که برند سازنده اصلا چنین کاری را انجام نمی‌دهد. پس اگر در خرید یخچال بوش خواستید به “تشخیص اصل بودن یخچال بوش” بپردازید و پرچم کشور آلمان را مشاهده کردید، کاملا به فیک بودن محصول پی ببرید.

برچسب دارای پرچم کشور سازنده

ظاهر ظریف و شیکتر یخچال اصلی بوش

“یخچال‌های برند بوش” کاملا با ظاهر زیباف ظریف و امروزی ساخته می‌شوند. به ظاهر محصول دقت داشته باشید که قالب ظریفی داشته باشد. قالب لوازم خانگی‌های ایرانی و فیک به طور کلی ابعاد و قطعات بزرگ‌تری دارند اما تولیدات یخچال برند بوش کاملا ظرافت و زیبایی بی همتایی دارند. نکته دیگری که باید در ظاهر محصول به آن دقت کنید، خط و خراش بر روی بدنه است. هنگام عوض کردن برچسپ، کاور و قطعات، ممکن است که خراش و خط خوردگی بر روی محصول ایجاد شود. مخصوصا در قیمت برچسپ محصول دقت کامل را به خرج دهید زیرا برای جدا کردن برچسپ در بهترین حالت نیز خراش ایجاد می‌شود. اگر خراش و خوردگی بر روی محصول مشاهده کردید، درصد بالایی از فیک بودن محصول را در نظر بگیرید و به بررسی نکته‌های دیگر بپردازید.

سرچ شماره سریال در سایت اصلی برند

شماره سریال یا همان مدل کامل محصول را به صورت انگلیسی برای تشخیص اصل بودن یخچال بوش در گوگل سرچ کنید. اولین سایت‌های پیشنهادی گوگل، سایت اصلی محصول می‌باشد. در این مورد از فروشنده عکس درخواست کنید و اگر خرید حضوری را انجام می‌دهید با عکس سایت اصلی کامل مقایسه کنید. با داشتن تفاوت در یک قطعه کوچک، محصول را خریداری نکنید. مغایرت داشتن قطعات داخلی و خارجی محصول نشان از فیک بودن آن است. می‌توانید برای سرچ راخت‌تر شماره سریال، برند را به صورت انگلیسی نیز قبل از شماره سریال سرچ کنید. زیرا سرچ گوگل شما به صورت عمده فارسی بوده و ممکن است در نتایج اولیه سایت‌های فارسی زبان به شما داده شود.

مشخصات و کارکرد محصول

در صورت داشتن ظرافت و مطابقت، مشخصات را به صورت کامل با سایت اصلی طاق دهید. در برخی موارد ممکن است به صورت کاملا تمیز و بدون مشکل محصول را همانند اصلی ارائه دهند. با دیدن این مورد مشخصات و کارکرد محصول را به صورت دقیق بررسی کنید. برای مثال در نسخه اصلی، محصول قابلیت وصل شدن به آب شهری را دارا نیست. با توجه به بالا بودن درخواست مردن ایران برای اتصال یخچال بوش به آب شهری، افراد جعل کننده محصولات را با این قابلیت می‌سازند. ظرفیت محصول به فوت، لیتر، تکنولوژی و قابلیت‌های مختلف را برای تشخیص اصل بودن یخچال بوش در نظر بگیرید و به صورت کامل از انتخاب خود اطمینان حاصل فرمایید.

نرم افزار بارکد خوان

نرم افزارهایی مخصوص بارکد خواندن وجود دارند که می‌توانید با اسکن کردن بارکد محصول، تشخیص اصل بودن یخچال بوش را انجام می‌دهد. این نرم افزارها انواع مختلفی دارند که نتایج اولیه در جستجو را دانلود و نصب کنید. برای کار کردن با این نرم افزار تنها نیاز است که بارکد گذاشته شده بر روی برچسپ محصول را اسکن کنید و اصل یا فیک بودن یخچال بوش را مشخص می‌کند.

نرم افزار بارکد خوان

آیا محصولات دیگر بوش نسخه فیک دارند؟

برند بوش یک برند آلمانی است و همانطور که گفته شد لوازم خانگی‌های متعدد و مختلفی را تولید می‌کند. این برند دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی است و طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل است که رقبای این برند براب بالا بردن فروش خود و سودهی بیشتر، به جعل محصولات دست می‌زنند. تمامی محصولات خارجی وارد شده به ایران، ممکن است که نسخه فیک و جعل شده داشته باشند. با توجه به اینکه برند بوش یک برند خارجی و کاملا معروف در زمینه تولید لوازم خانگی است، نیاز است که نکات گفته شده را برای خرید محصول به کار ببرید. با به کار بردن کارهای گفته شده احتمال خرید اجناس فیک به صفر درصد می‌رسد و با خیال راحت می‌توانید خرید درستی را در کمترین زمان و با خیال راحت انجام دهید.

سخن پایانی

امروزه با توجه به بالا رفتن درخواست برای خرید یخچال بوش، مدل‌های فیک در آن بسیار بالا رفته است. به همین دلیل است که مشتریان نگرانی کامل خود را از کیفیت پایین محصولات فیک نشان داده‌اند. برای اینکه بتوانید تشخیص اصل بودن یخچال بوش را بدانید باید به نکات متفاوتی دقت کامل را داشته باشید. یکی از این نکات اعتماد به فروشگاه و فروشنده است که نیاز است در مورد فروشگاهی که لوازم خانگی اصلی می‌فروشد، تحقیق کنید. راه حل دیگر در خلل تشخیص اصل یا فیک بودن یخچال بوش، قیمت آن است. قیمت محصولات فیک نسبت به محصولات اصلی پایین است که با توجه به نوسانات قیمت امروزی تقریبا این قیمت با هم برابر هستند. اگر بر روی برچسپ مشخصات محصول، پرچم کشور سازنده را مشاهده کردید به فیک بودن یخچال بوش پی ببرید. افراد جعل کننده بر روی برچسپ یخچال بوش فیک، لوگوی کشور آلمان را درج می‌کنند.

ظاهر نکته بسیار مهمی در محصولات خارجی و برند بوش است. ظاهر محصولات بوش کاملا با ظرافت و زیبایی بالا طراحی می‌شوند اما ظاهر محصولات فیک کاملا مشخص است و دارای ظرافت و کیفیت پایینی هستند. شماره سریال یا مدل کامل محصول بر روی برچسپ آن درج شده است که با سرچ انگلیسی می‌توانید سایت اصلی محصل را پیدا کرده و با توجه به مشخصات و ظاهر گذاشته شده در سایت اصلی محصول فیک را تشخیص دهید. حتی با داشتن یک مورد مغایرت در قطعات و مشخصات کاربرد محصول، آن را خریداری نکنید و به فروشگاه دیگری برای خرید مراجعه نمایید. نرم افزارهای بارکد خوان را می‌توانید به راحتی و تنها با یک سرچ ساده پیدا کنید و با اسکن کردن بارکد محصول، از فیک یا اصلی بودن آن اطمینان حاصل فرمایید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
0 0 votes
امتیاز به این محصول